Грузове таксі
Консультація

Професійні грузові перевезення

Львів та околиці

Професійні грузові перевезення починаються із констультації та індивідуальної підборки: машини, кількості гружчиків, додаткового обладнення(інструменту), пакувальних матеріалів(при необхідності) і часу(також враховуються затори на дорогах). Тільки в такому порядку ми гарантуємо Вам якісний, швидкий і оптимальний по ціні сервіс.

Переїзд любої складності

від 300грн

 • Розборка мебелі
 • Пакування
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Зборка мебелі
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Доставка будматеріалів

від 350грн

 • Швидка доставка
 • Знижки на матеріали
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Перенесення
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Вивіз будівельного сміття

від 400грн

 • Розборка габаритних речей
 • Cортування сміття
 • Погрузка
 • Прибирання
 • Вивіз сміття
 • Здача металолому
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Перевезення будматеріалів

Перевезення будівельних матеріалів Львів. Затребуваність і популярність послуг з доставки будівельних матеріалів пояснюється тим, що вони необхідні не тільки будівельним організаціям, промисловим підприємствам, а й усім, хто займається будівництвом власного будинку, ремонтом квартири або облаштуванням власного присадибної ділянки або дачі. Перевезення блоків, плит, каменю та інших необхідних матеріалів неможлива без спеціального обладнання і транспорту.

Доставка будматеріалів

Не варто довіряти перевезення будматеріалів випадковим перевізникам, які пропонують свої послуги без укладення договору і не несуть відповідальність за якість виконання робіт. Замовляючи подібні послуги, Ви, напевно, зацікавлені в тому, щоб перевезення цегли пройшло без зайвих проблем, щоб вантаж був доставлений в повному обсязі, в цілісності і у встановлені терміни. Дуже неприємно, коли з-за недобросовісних виконавців послуг доводиться переносити терміни будівництва. А проблема може полягати тільки в тому, що транспортна компанія відмовилася брати до уваги побажання клієнта про час доставки, і перевезення цементних блоків сталася на день пізніше.

Звернувшись в нашу компанію, Ви ніколи не зіткнетеся з подібними проблемами. Перевезення будматеріалів буде здійснена швидко, якісно, акуратно і недорого.

Ми доставимо будь-які будматеріали на об'єкт, в тому числі і в квартиру, виконаємо погрузку і розвантаження, а також здійснимо складання матеріалів, звільнивши їх від упаковки. При необхідності наші фахівці зроблять прибирання залишків упаковки. При транспортуванні будівельних матеріалів, будь то перевезення ЗБВ-конструкцій або організація перевезень ємностей, нами використовується тільки справний транспорт, відповідний для виконуваних робіт за своїми технічними характеристиками. Завдяки цьому ми гарантуємо надійність доставки вантажу і можемо повністю виключити затримки при поставці вантажів.

Ви дуже просто і швидко можете вирішити проблему перевезення каменю, плит та інших будматеріалів, для цього просто зателефонуйте нам, щоб оформити замовлення на послугу на нашому сайті. Ми не сумніваємося, що результат нашої роботи буде високо оцінений Вами.

Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому організовуючи перевезення барабанів кабелю і надаючи будь-які інші транспортні послуги, задіємо їх по мінімуму. Поки ми будемо виконувати доставку Вашого вантажу, Ви зможете вирішити інші, не менш важливі і цікаві питання, або ж просто провести час в своє задоволення, не турбуючись про збереження будівельних матеріалів або якихось інших товарів.

Всі будматеріали перевозяться при надійному закріпленні на платформі вантажівки, з дотриманням технічних вимог до транспортування тих чи інших вантажів. Це дозволяє нам забезпечити повне їх збереження. Додаткова перевага наших послуг полягає в тому, що ми використовуємо сучасні вантажні автомобілі та техніку.

Мінімальний час доставки і суттєва економія коштів буде гарантована Вам, оскільки наші фахівці розроблять для Вас оптимальні маршрути перевезень.

Особливості вантажоперевезення будівельних матеріалів

Доставка будівельних матеріалів

Виконує замовлення по доставці будівельних матеріалів будь-якої складності. При необхідності перевезень ємностей і баків, сипучих вантажів, доставки будматеріалів з магазинів Ви можете відразу звернутися по консультацію. Ми транспортуємо вантаж до місця призначення в будь-якій кількості. Ми готові виконати доставку будматеріалів одноразово, а також будемо раді довгостроковому співробітництву.

Для доставки різних видів будівельних матеріалів необхідний конкретний спеціалізований транспорт. Так, доставка цегли, перевезення ЗБВ невеликих розмірів нашою компанією виробляються на кранах-маніпуляторах, машинах з відкритим бортом або на майданчиках. Автомобіль для перевезення труб зручно використовувати, якщо необхідно транспортувати труби різного перерізу, а також інші довгі будівельні матеріали.

Для доставки каменю та інших сипучих матеріалів ми використовуємо контейнери, піддони, ящики або ж перевозимо їх навалом на вантажівках і платформі крана-маніпулятора. Блоки транспортуються тільки на бортовому або тентований автотранспорті, який має чисту і гладку вантажну платформу. У нас Ви можете замовити перевезення опор освітлення, для здійснення даних робіт ми також маємо весь необхідний транспорт.

Такі тендітні і дорогі матеріали, як мармур, вимагають особливої уваги. Зовнішній вигляд мармурових виробів може бути зіпсований найменшою подряпиною або сколом. Тому якщо Вам потрібно перевезення мармуру, то довірте її професіоналам, які зможуть повністю гарантувати збереження вантажу і дозволять уникнути непередбачених втрат і витрат. Для транспортування мармуру обов'язково повинна використовуватися піраміда, яка встановлюється в кузов вантажного автомобіля. З її допомогою вантаж розташовується вертикально і надійно фіксується спеціальними кріпильними пристосуваннями, які гарантують безпеку транспортування.

Перевезення сталевих ферм повинна відбуватися також на спеціальних автомобілях, транспортувати їх можна в положенні, наближеному до вертикального, надійно закріпивши перед транспортуванням вантажу.

Будь-які ємності відносяться до негабаритних вантажів. Здійснення перевезень баків відбувається на транспорті, який спеціально підбирається відповідно до розмірів, масою та іншими особливостями вантажу. Безпека транспортування забезпечується використанням спеціальних упорів.

Ті, хто цінує впевненість і надійність при виконанні будь-яких робіт, завжди звертаються до професіоналів. Ми пропонуємо широкий комплекс послуг з організації вантажоперевезень, робіт з навантаження і розвантаження будівельних матеріалів. Ми зробимо доставку на найвищому рівні. При цьому вартість перевезення будматеріалів залишається завжди доступною.

Будівельні перевезення сьогодні актуальні як ніколи! Щоб заощадити час і уникнути фінансових втрат при транспортуванні будматеріалів та інших вантажів, важливо співпрацювати з професійними вантажоперевізниками. На відміну від приватників, ми володієм великим автопарком надійної вантажної техніки і командою досвідчених штатних водіїв і менеджерів. Це дозволяє нам досягти максимально високої якості послуг перевезення будь-яких будівельних матеріалів!

Перевезення будматеріалів - відповідальний захід!

перевезення будівельних матеріалів

Роль водіїв і вантажників в будівництві здається незначною. Кваліфікація і досвід цих фахівців у керівників часто відходять на другий план. Це в корені не вірно. Як професіонали, що довгий час займаються будівельними перевезеннями, стверджуємо - процес перевезення будівельних матеріалів далеко не так простий, як здається на перший погляд.

Поняття "будівельні перевезення" включає в себе роботи по переміщенню найрізноманітніших вантажів. Такі матеріали можуть істотно відрізнятися за масою, крихкості, габаритам, пред'являючи тим самим високі вимоги до кваліфікації співробітників. Звичайно, завжди можна заощадити на доставці, довіривши її приватникам. При цьому в якості "бонусу" або "абсолютно безкоштовно" ви можете отримати:

Професійне перевезення будівельних матеріалів

Висока якість послуг, доступні ціни та відкритість до діалогу - ось головні принципи нашої компанії. Володієм великим досвідом, який дозволяє безпечно перевозити найрізноманітніші будівельні матеріали:

Автопарк нашої компанії включає велику кількість техніки різного виду і вантажопідйомності, що дозволяє нам пропонувати клієнтам максимально вигідні умови!

Головні принципи нашої роботи:

Перевезення сипучих будматеріалів

Перевезення будматеріалів в мішках, біг-бегах, пакетах і іншій упаковці може проводитися різним транспортом. Зазвичай сухі суміші перевозять за допомогою бортових або критих автомобілів вантажопідйомністю 1,5, 3 або 5 тонн. Звичайно, в разі великої партії вантажу, ми можемо надати клієнту довгомірну вантажівку 20-ти тонник.

Перевезення залізобетонних виробів

Плити перекриття, дорожні плити, колодязі, труби, фундаментні блоки, палі - ці вироби відрізняються крихкістю і великою масою. Для їх перевезення ми, як правило, задіємо потужні бортові автомобілі на 5 або 10 тонн, оснащені маніпуляторною установкою або довгоміри. Наші фахівці зроблять надійне кріплення вантажу і акуратне розвантаження.

Транспортування цегли

Приймаємо до перевезення цеглу тільки на піддонах. Даний вантаж, як і залізобетонні вироби, відрізняється значною масою. Саме тому особливу увагу наші фахівці приділяють питанням його грамотного кріплення в кузові автомобіля. Для великих проектів ми пропонуємо використовувати тандем довгомірний автомобіль і маніпулятор. Така схема дозволяє заощадити кошти і забезпечує надійну розвантаження. При невеликих обсягах вантажу ми можемо надати 5 тонні бортові автомобілі або машини з маніпулятором.

Транспортування пиломатеріалів

Досить часто в нашу компанію звертаються клієнти, які хочуть замовити перевезення пиломатеріалів різного виду. Дошки, дерев'яний брус, фанера - перелік досить широкий. Як правило, дерев'яні дошки відрізняються значною довжиною. Таким чином, для їх перевезення ми задіємо відкриті бортові автомобілі вантажопідйомністю 5 або 10 тонн. Тим часом для транспортування фанери може застосовуватися автомобіль менших габаритів 1,5 або 3-х тонник. Перевагою даних автомобілів є їх невеликі габарити.

Перевезення опалубки

Щити опалубки використовуються при створенні різних споруд. Подібні вироби істотно відрізняються за розміром і вагою. Транспортування подібного вантажу здійснюється бортовим транспортом на 5 або 10 тонн, а також довгомірними автомобілями. Щоб уникнути пошкоджень вантажу при транспортуванні, наші фахівці надійно кріплять його в кузові автомобіля ременями.

Вимоги до транспортування будматеріалів

Для замовлення послуги повідомте нашим фахівцям наступну інформацію:

Часті питання

 • Яка вартість перевезення?

  Вартість переїзду становить від 300грн

 • Як замовити послугу?

  За номерами телефонів 073-40-10-228 та 096-40-10-228

 • Чи є у вас вантажники?

  Так, в команді є професійні вантажники

Також читайте: