Грузове таксі
Консультація

Професійні грузові перевезення

Львів та околиці

Професійні грузові перевезення починаються із констультації та індивідуальної підборки: машини, кількості гружчиків, додаткового обладнення(інструменту), пакувальних матеріалів(при необхідності) і часу(також враховуються затори на дорогах). Тільки в такому порядку ми гарантуємо Вам якісний, швидкий і оптимальний по ціні сервіс.

Переїзд любої складності

від 300грн

 • Розборка мебелі
 • Пакування
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Зборка мебелі
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Доставка будматеріалів

від 350грн

 • Швидка доставка
 • Знижки на матеріали
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Перенесення
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Вивіз будівельного сміття

від 400грн

 • Розборка габаритних речей
 • Cортування сміття
 • Погрузка
 • Прибирання
 • Вивіз сміття
 • Здача металолому
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Перевезення меблів у Львові

gruz-taxi.lviv.ua надає послуги з перевезення меблів у Львові та інщих видів вантажних перевезень. За цей період часу ми здобули унікальний досвід в справі перевезення меблів. Наш транспорт спеціально призначений для перевезення меблів, а саме має висоту кузова від 1.8 метра до 2.2 метрів, що дозволяє перевозити шафи в вертикальному положенні. Також кузов нашого транспорту обладнаний кріпильними рейками для кріплення меблів натяжним ременем до бортів. Усередині кузов нашого транспорту завжди сухий і завжди чистий.

Наші вантажники, крім першокласного володіння навиком проносу великих предметів меблів по сходових прольотах, також є і збирачами меблів та мають навиком дбайливої упаковки скляних і крихких елементів меблів.

Перевезення меблів з вантажниками

Перевезення меблів

Є два варіанти перевезення меблів:

При замовленні перевезення меблів, ви самі в праві замовити необхідну кількість вантажників або зовсім від них відмовитися. Але потрібно завжди пам'ятати про те, що на перший погляд завжди здається що предмет меблів важить менше і що краще вас його ніхто не перенесе. І тільки повністю відчувається вага, скажімо дивана, тільки після того, як він буде спущений вами хоча-б на один сходовий проліт вниз. І коли попереду таких сходових прольотів ще кілька, тоді і приходить розуміння що можливо було б непогано викликати допомогу. Але оскільки машина подана і чекає у парадній, доводиться на залишку сил, і вже як правило недбало, закінчувати спуск рідного дивана вниз.

Ми рекомендуємо, навіть якщо ви збираєтесь замовити перевезення меблів без вантажників, зателефонувавши нам, дізнатися вартість перевезення з вантажниками. Володіючи точною сумою послуги вантажників, ви зможете з більшою впевненістю зорієнтуватися в кількості вантажників необхідних вам для організації перевезення меблів.

Перевезення меблів недорого

Для того щоб перевезти меблі за низькою вартістю потрібно знати кілька речей. Перше - перед тим як подзвонити нам, виміряйте розміри меблів. Це необхідно для того щоб ми надали авто для перевезення меблів з об'ємом кузова, лише трохи перевищує загальний обсяг меблів. Незважаючи на таку банальну річ, її проте багато ігнорують і вважають за краще оцінити загальний обсяг меблів "на око", а при замовленні авто для перевезення меблів вибирають кузов транспорту "з запасом", як то кажуть, про всяк випадок, хіба мало що не влізе .

Перевезення мяких меблів

Так ось, як показує наш багаторічний досвід в даній області, на перевірку виявляється що перевезення меблів займає лише половину простору вантажного відсіку. Звідси і береться реальна різниця у вартості перевезення меблів.

Друге - весь наш транспорт призначений для перевезення меблів обладнаний газовими установками, відповідно замовляючи перевезення меблів недорого, ви будете економити в порівнянні із замовленням машини, яка пересувається на бензині, особливо це актуально для перевезення меблів на великі відстані, наприклад в інше місто або на дачу.

Третє - ми володіємо великим парком автотранспорту, що дає можливість обрати найоптимальніший варіант.

І четверте, найголовніше - це вантажники. Варто відзначити момент, який полягає в тому, що іноді для того щоб перевезти меблі недорого з вантажниками краще потрібно проконсультуватися з нашим фахівцем, щоб уникнути будь-яких складнощів, однією з яких є розбирання та збирання меблів. Наприклад якщо необхідно перевезти кілька шаф і на спуску п'ятий поверх без ліфта, то не варто їх розбирати для того щоб їх легше було занурити і вивантажити на поверх (потім ще потрібно буде зібрати відповідно). Як показує практика, така гра не варта свічок, просто тому що три шафи спускаються нашими вантажниками з п'ятого поверху за 15-20 хвилин, а розбираючи, спускаючи, піднімаючи і збираючи ці три шафи, ви витратите в 2-3 рази більше часу. До того ж підвищується ймовірність в рази, деформувати окремі складові частини меблів.

Саме тому, для того щоб перевезти меблі недорого, ми рекомендуємо вам приділити особливу увагу деталям. Зателефонувавши нам, ми розповімо і перевеземо ваші меблі максимально оптимально.

Як правильно перевезти меблі?

Якщо ви хочете перевезти меблі недорого по Львову і області, а також в інше місто вам потрібно знати кілька правил перевезення габаритних меблів.

Перевезти диван

Доставка меблів

Перш за все дивани бувають кутові і звичайні, не мають кутового вигину. Для того щоб винести кутовий диван з квартири його обов'язково потрібно буде розібрати на основні модулі, інакше він просто не пройде в дверний проріз. Як правило виробники диванів заздалегідь передбачають цей момент і роблять розбирання та складання дивана по модулях швидкий і простий, його можна зробити безпосередньо перед перевезенням. Але бувають і випадки з проблемними диванами, коли на розбирання витрачається більше тридцяти хвилин робочого часу, відповідно головне правило, це заздалегідь визначити необхідність розбирання і ступінь її складності.

Перевезти холодильник

Для того щоб акуратно перевезти холодильник, перш за все потрібно знати його висоту і висоту дверного отвору в ліфті і в парадних дверей. Всі стандартні холодильники за своїми розмірами входять в пасажирський ліфт, але двох камерні або двох дверні холодильники, крім більшої ваги мають і великі розміри, тому в такому випадку обов'язково перед перевезенням холодильника потрібно зняти розмір з дверних прорізів щоб виключити можливі складнощі.

Перевезти шафу

Плануючи перевезення шафи слід звернути увагу на наступні моменти: вбудована це шафа чи ні. У разі вбудованої, перед тим як перевезти шафу, необхідно здійснити її розбирання. В цьому випадку зверніть увагу на задню стінку шафи, тому що вона як правило є найбільш габаритною частиною, і знову ж подивіться щоб вона всюди проходила в ліфти і дверні прорізи. Далі, в разі прилеглої шафи, при дзвінку нашому фахівцеві повідомте скільки дверей вона має, одну, дві, три або більше. Від кількості дверей і іноді від дати виготовлення залежить вартість перевезення шафи.

Перевезти ліжко

Якщо ви хочете перевезти ліжко, обов'язково врахуйте чи можна його розібрати для того щоб воно пройшло в дверний проріз. Також, крім самої основи майте на увазі що матрац, в разі двоспального ліжка, то ж має суттєвий розмір і якщо під час перевезення ліжка каркас розібрати можна, то матрац ні.

Часті питання

 • Яка вартість перевезення?

  Вартість переїзду становить від 300грн

 • Як замовити послугу?

  За номерами телефонів 073-40-10-228 та 096-40-10-228

 • Чи є у вас вантажники?

  Так, в команді є професійні вантажники

Також читайте: