Грузове таксі
Консультація

Професійні грузові перевезення

Львів та околиці

Професійні грузові перевезення починаються із констультації та індивідуальної підборки: машини, кількості гружчиків, додаткового обладнення(інструменту), пакувальних матеріалів(при необхідності) і часу(також враховуються затори на дорогах). Тільки в такому порядку ми гарантуємо Вам якісний, швидкий і оптимальний по ціні сервіс.

Переїзд любої складності

від 300грн

 • Розборка мебелі
 • Пакування
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Зборка мебелі
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Доставка будматеріалів

від 350грн

 • Швидка доставка
 • Знижки на матеріали
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Перенесення
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Вивіз будівельного сміття

від 400грн

 • Розборка габаритних речей
 • Cортування сміття
 • Погрузка
 • Прибирання
 • Вивіз сміття
 • Здача металолому
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Квартирний переїзд у Львові

Квартирний переїзд у Львові. Швидко, якісно і за розумною ціною здійснюєм квартирний переїзд у Львові та прилеглих районах. Така послуга позбавить вас від зайвого клопоту з пошуку транспорту, вантажників та збору речей. Фахівці нашої організації швидко виконають замовлення. Вартість перевезення доступна. Цілісність майна гарантуємо.

Як просто здійснити квартирний переїзд?

Щоб всі нажите - речі, меблі, побутова техніка і навіть домашні рослини залишилися при перевезенні неушкодженим, наші фахівці дбайливо поставляться до вашого майна. Ми маємо величезний досвід правильної упаковки за все, що використовується в побуті. Квартирний переїзд недорого з вантажниками, виносячи або заносячи особисте майно замовника, акуратно виконують роботу, ставлячись до речей клієнта як до своїх.

В результаті стіни і кути житла залишаться цілими, поверхні меблів і побутової техніки - неушкодженими, а речі, люстри, посуд та ін. будуть дбайливо упаковані в спеціальну тару. Щоб захистити неупаковані в коробки товари, ми використовуємо спеціальну плівку з пухирцями, щільний крафт папір і міцне поліетиленове полотно.

Квартирний переїзд виглядає, схематично, так:

Квартирний переїзд
 1. Ви замовляєте послугу по телефону.
 2. Визначаєте час зустрічі з фахівцем (куратором замовлення).
 3. Він приїжджає за вказаною адресою і безкоштовно оцінює масштаб робіт, тип упаковки, визначає відстань від об'єкта до об'єкта, час виконання замовлення і кількість необхідних транспортних засобів оптимальної вантажопідйомності.
 4. Ви затверджуєте перелік запропонованих послуг (навантаження-розвантаження, переїзд «під ключ», збір речей, їх упаковку, такелажні роботи та ін.).
 5. Складаємо план розміщення меблів і всього іншого на новому місці.
 6. Після узгодження списку послуг куратор тут же виконує калькуляцію вартості перевезення від цієї квартири (будинку) до нового житла.
 7. Затвердивши вартість переїзду, ми складаємо з клієнтом, контракт, де вказані терміни виконання, етапи роботи та ціна (вона остаточна - не підлягає зміні).

Як відбувається квартирний переїзд?

У призначений день куратор замовлення в зручному вам місці візьме ключі від обох квартир. Далі наші пакувальники та вантажники приїдуть за старою адресою. Там зберуть і вивезуть все необхідне. Послідовність їх дій приблизно така:

Офісний переїзд

Від звернення до нас, вас чекають 3 головних плюса: швидке виконання послуги, якісне виконання замовлення і низька ціна.

Ми мінімізували вартість квартирного переїзду за рахунок оптимізації маршруту пересування (їдемо по найкоротшому шляху). Також виконуємо всі роботи виключно власними силами (без субпідрядників і посередників). Речі веземо на нашому транспорті і принципово не пропонуємо клієнту оплачувати приховані послуги.

Довірте перевезення домашнього майна професіоналам і станьте вільні від турбот під час квартирного переїзду у Львові!

Офісний переїзд у Львові

Щоб офісний переїзд у Львові відбувся в короткі терміни, необхідний комплексний підхід до його організації. Ми готові здійснити всі види робіт з транспортування меблів, оргтехніки, документації в будь-яку точку Львова та області. Не припиняючи діяльності і не змінюючи графіка роботи, ваша компанія успішно переїде на нове місце розташування. Все, що для цього потрібно - зв'язатися з нашими менеджерами і замовити послугу

Що ми пропонуємо

Дачний переїзд

Сучасний автопарк уможливлює перевезення найделікатніших вантажів. У ваше розпорядження ми надамо вантажні фургони оптимальної місткості і вантажопідйомності. У штаті нашої компанії - акуратні вантажники, які виконують всі свої обов'язки на високому професійному рівні. Для перевезення сейфів і іншого важкого обладнання, задіємо бригаду такелажників і спецтехніку.

Офісний переїзд у Львові неминуче пов'язаний з розбиранням меблів на старому місці і складанням її на новому місці. Наші фахівці якісно виконають і цю роботу. На вашу вимогу, ми також здійснимо монтаж демонстраційної апаратури і навіси жалюзі.

Якщо ви сумніваєтеся, що переміщення великих предметів можливо без пошкодження обробки приміщення, ми забезпечимо її надійний захист. Для забезпечення збереження майна, виконаємо його ретельну упаковку за допомогою спеціального матеріалу: повітряно-пухирчастої та стретч-плівки, міцних картонних коробок і іншого.

Завершивши роботу, проводимо прибирання, не залишаючи після себе будь-якого сміття і безладу. Повний комплекс послуг обходиться нашим клієнтам недорого - ми орієнтовані як на великий бізнес, так і на компанії, які тільки починають свою діяльність.

Якщо ви не знайшли в описі необхідної послуги - це не означає, що ми її не реалізовуєм. Просто зверніться до нашого менеджера, і він надасть більш детальну інформацію про наш потенціал.

Офісний переїзд: як він відбувається?

Після отримання вашої заявки на офісний переїзд у Львові, за вказаною вами адресою виїжджає менеджер для оцінки обсягу майбутніх операцій. Далі визначається вартість майбутніх робіт, складаються план і кошторис, укладається письмовий договір, в якому прописуються всі нюанси, включаючи всі етапи процесу і точні терміни виконання.

В узгоджений час на об'єкт приїжджає команда фахівців, і офісний переїзд стартує з підготовчого етапу, куди входить захист поверхонь, розбирання і демонтаж меблів і техніки, їх упаковка. Коли майно готове для перевезення, виконується його завантаження в автомобіль. Для особливо цінних предметів, можливо надання автобуса або легкового авто.

Транспортування здійснюється дуже дбайливо, без тряски і вібрацій, виключено попадання вологи і бруду. Після прибуття речі вивантажуються, розпаковуються. Проводиться їх складання і розстановка. Завершальний етап: вивезення сміття. Послуга вважається виконаним тільки після того, як ви переконаєтеся в повній цілості майна, і прийміть нашу роботу.

Часті питання

 • Яка вартість перевезення?

  Вартість переїзду становить від 300грн

 • Як замовити послугу?

  За номерами телефонів 073-40-10-228 та 096-40-10-228

 • Чи є у вас вантажники?

  Так, в команді є професійні вантажники

Також читайте: