Грузове таксі
Консультація

Професійні грузові перевезення

Львів та околиці

Професійні грузові перевезення починаються із констультації та індивідуальної підборки: машини, кількості гружчиків, додаткового обладнення(інструменту), пакувальних матеріалів(при необхідності) і часу(також враховуються затори на дорогах). Тільки в такому порядку ми гарантуємо Вам якісний, швидкий і оптимальний по ціні сервіс.

Переїзд любої складності

від 300грн

 • Розборка мебелі
 • Пакування
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Зборка мебелі
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Доставка будматеріалів

від 350грн

 • Швидка доставка
 • Знижки на матеріали
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Перенесення
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Вивіз будівельного сміття

від 400грн

 • Розборка габаритних речей
 • Cортування сміття
 • Погрузка
 • Прибирання
 • Вивіз сміття
 • Здача металолому
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Вантажні перевезення Львів – основні види та особливості роботи компанії

Наша команда протягом багатьох років займається вантажними перевезеннями у Львові, транспортуючи вантаж до потрібної клієнту точки призначення. При цьому, у нас є ряд переваг:
 1. проводимо роботу якісно та максимально швидко;
 2. проконсультуємо, запропонувавши максимально вигідні умови транспортних перевезень по Львову;
 3. перевеземо необхідний вантаж будь-якого об’єму, ваги та розмірів;
 4. дотримуємось правил безпеки, транспортуючи вантаж в груз таксі цілим та неушкодженим;
 5. пропонуємо невисоку ціну на перевезення по Львову і за його межами;
 6. заздалегідь розраховуємо вартість поїздки, з урахуванням всіх можливих нюансів, за бажанням клієнта.
Наше вантажне таксі у Львові транспортує вантаж у пункт призначення з урахуванням всіх вимог та побажань замовника, швидко та без затримок.

Які розрізняють перевезення Львів

Вантажні перевезення Існує кілька видів послуг, які пропонує наша компанія, ними користуються клієнти нашого найдешевшого вантажного таксі Львова. Отже, розрізняють міжнародні, міжрегіональні та поїздки в межах одного міста. Перший тип передбачає вантажні перевезення з однієї країни в іншу, враховуючи перетин кордонів між державами. Проте, під час такої поїздки можуть виникати додаткові труднощі, оскільки потрібно займатись документами та дозволами для безперешкодного перетину вантажем кордонів. Щодо міжрегіональних доставок, то вони відрізняються транспортуванням товару в межах однієї країни, з одного населеного пункту в інший, який може знаходитись в іншому регіоні. А ось під час вантажних перевезень по Львову або іншому місту країни, можливо скористатись послугою для того, щоб перевезти товар з одного району міста в інший з мінімальними витратами. Розрізняють також такі види транспорту, якими можна перевозити вантажі: Найпопулярнішими вважаються автомобільні види транспорту, оскільки такі перевезення зі Львова займають менше часу та коштів. Також останнім часом збільшується потреба у використанні мультимодальних перевезень, під час яких комбінується кілька транспортних засобів, які використовуються. Часто найдешевше вантажне таксі у Львові пропонує клієнтам послугу збірний вантаж. Це досить популярна послуга серед багатьох сучасних фірм, які намагаються зекономити на транспортуванні товару. Вона передбачає збір в одному автомобілі кількох коробок чи ящиків, іншої тари від різних клієнтів, яким потрібно перевезти їх в один і той самий пункт призначення. Такі перевезення вантажів зі Львова будуть коштувати дешевше, вони вигідні і затребувані серед підприємців. Для приватних та юридичних осіб нашою компанією пропонуються такі послуги, як:
 1. квартирний переїзд;
 2. офісний;
 3. дачний;
 4. транспортування виробничого обладнання та іншого устаткування.
Перед замовленням послуги варто проконсультуватись зі спеціалістом щодо вибору оптимального для вас варіанту вантажного таксі Львова.

Які вантажі перевозить вантажне таксі у Львові?

Вантажні перевезення ціни Можливі варіанти перевезення вантажів у Львові розподіляють по типу пакування товару. Найбільше використовують такі пакувальні матеріали: Клієнт для вантажних перевезень обирає тип пакування відповідно до типу вантажу, це можуть бути насипні та навалочні, газо- та порошкоподібні, наливні та штучні товари. Тобто це може бути як доставка будматеріалів, так і інших по консистенції пристосувань. Можна виділити також ще одну класифікацію, відповідно до неї розрізняють загальні генеральні вантажі. Їх маса та розміри відповідають встановленими підприємством параметрами для вантажних перевезень на дорогах загального використання. При цьому, габаритні розміри вантажу та транспортного засобу відповідають правилам дорожнього руху. Також можливі транспортні перевезення у Львові небезпечного товару, до нього відносять предмети та речовини, які можуть зашкодити здоров’ю людини. Така поїздка проводиться з дотриманням всіх необхідних правил безпеки. Крім цього варто враховувати правила та вимоги не лише до транспортування, але й до рухомого складу, обладнання вантажних автомобілів, які везуть такий товар, та наявності спеціально підготовленого експедитора. Під час вантажних перевезень по Львову та львівській області вантажу, який швидко псується, варто також дотримуватись певних вимог щодо його зберігання. Це відповідний рівень вологи та температурний режим, від яких безпосередньо залежить стан та цілісність товару, який транспортують. Під час таких перевезень по Львову та регіону доставляють, в більшості випадків, харчові продукти. Однак, не менш важливі показники вологи та температури під час транспортування квітів, сипучих будматеріалів, хімічних речовин, тощо. вантажноперевезення Негабаритні та надважкі вантажі мають нестандартні розміри, вагу та об’єм. Тому такі вантажні перевезення у Львові можуть викликати певні труднощі як у клієнта, так і у перевізника. Проблема полягає в тому, що потрібно розробляти спеціальні маршрути, задіяти кілька видів транспортних засобів, щоб максимально швидко та якісно здійснити поїздку. До таких вантажів, які складно перевезти вантажним таксі по Львову відносять жилий будинок, при чому з перевезенням меблів, важкі генератори, бурильне обладнання, інші пристосування. Живий вантаж також потребує особливих умов транспортування. В цю категорію входять:
 1. велика рогата худоба;
 2. різноманітні види домашньої птиці;
 3. різні домашні улюбленці – коти, собаки та інші.
Всі вони вважаються живим вантажем, перевезення по Львову якого передбачає дотримання певних особливостей його зберігання під час поїздки. І не важливо, чи необхідно провести вивіз сміття або ж важковагового устаткування, принцип роботи компанії-перевізника незмінний – важливо дотримуватись вимог, щоб перевезти товар цілим та неушкодженим. Результатом буде задоволений клієнт та його хороша оцінка компанії-перевізника.

Перевезення вантажів Львів – основна документація

Перед виїздом кожного автомобіля його водій повинен мати певні документи для перевезення вантажів зі Львова. Зокрема у нього має бути дорожній лист транспортного засобу, який перевозить вантаж. Це головний документ вантажних перевезень Львова, в ньому вказується: Комерційні вантажні перевезення у Львові за ціною дещо вищі, проте вони повинні оформлятись автотранспортною накладною, її роблять перед кожним виїздом з вантажем. Також потрібно замовити квитанцію на транспортування товару. Часто вантажні перевезення зі Львова клієнт страхує – в обов’язковому чи добровільному порядку, відповідно до чинного законодавства. Обов’язкове страхування необхідне в багатьох випадках, оскільки несеться відповідальність перевізником у випадку ДТП, спричинення шкоди здоров’ю чи життю водія або ж майну, яке перевозиться. Будь-яке вантажне таксі Львова оформляє документи на товар перед поїздкою. У випадку недотримання цього правила можуть накладати штрафи на майно і поїздка може бути безуспішною.
Вантажні перевезення та супровід під час поїздки
перевезення Дуже часто під час вантажних перевезень по Львову та області клієнти користуються послугою супроводу вантажу. В деяких випадках вона вважається необхідністю, аніж просто бажанням замовника. Тому, відповідно, розрізняють:
 1. обов’язковий супровід вантажного таксі Львова
 2. супровід за бажанням клієнта.
Перший тип послуги здійснюється авто прикриття та/або тягачем, при необхідності. Ці два авто для супроводу вантажних перевезень надаються фірмою-перевізником та в залежності від попередньої домовленості між сторонами. Необхідність замовлення послуги супроводу виникає з багатьох причин. Основний фактор – це коли під час перевезення вантажів Львова ширина великогабаритного автотранспорту спецпризначення більша 3,5 метрів, а довжина – понад 24 метри. Важливо, що машини прикриття мають бути обладнані, дотримуючись стандартних вимог. Тому, вантажні перевезення зі Львова із супроводом проводяться з авто прикриття, оформленими оранжевим проблисковим маячком. Цей засіб виступає допоміжним інформативним елементом для інших водіїв на дорозі. Щодо добровільного супроводу перевезень Львова, то цю послугу можна замовити попередньо у фірми-перевізника, або ж самостійно знайти супровідну машину. Таким чином клієнт буде повністю впевненим в доставці вантажу цілим та неушкодженим до пункту його призначення.
Найдешевше вантажне таксі у Львові у нас!
Ми пропонуємо вантажні перевезення у Львові різних типів, до них відносять: Послугами з перевезення вантажів по Львову та області вигідно скористатись, оскільки це, перш за все економічно. Адже можна обрати потрібний з автопарку перевізника транспорт для транспортування товару. Також скористатись вантажними перевезеними вигідно – компанії, які займаються такими поїздками, постійно пропонують своїм клієнтам вигідні пропозиції та знижки. Ще однією перевагою використання послуг нашої компанії є мобільність, адже наші клієнти завжди задоволені сервісом, отримуючи товар швидко та у визначені терміни. При цьому їм забезпечується гарантія на вантажні перевезення зі Львова і ціни на послуги теж відповідні. Ми постійно працюємо на благо наших клієнтів, надаючи їм повний спектр послуг за максимально вигідною вартістю. Таким чином, наше вантажне таксі Львова перевозить товар у будь-яку точку країни максимально швидко та якісно. Також ми займаємось:
 1. пакуванням для перевезення вантажів у Львові;
 2. вибором потрібного для клієнта транспорту;
 3. використанням під час транспортних перевезень зі Львова відповідної спеціальної техніки та обладнання;
 4. підбором відповідного графіку та маршруту поїздки;
 5. оформленням потрібних для організації перевезення у Львові документів;
 6. страхуванням вантажу, який транспортується;
 7. організацією оптимального режиму зберігання товару, який перевозить найдешевше вантажне таксі Львова;
 8. супровід спеціальним автотранспортом прикриття та іншою технікою;
 9. всестороння консультаційна підтримка протягом усього шляху вантажних перевезень зі Львова.
З нашою компанією працювати вигідно та просто. З нами транспортні перевезення по Львову та області проводяться з урахуванням всіх побажань клієнта, використовуючи повний або частковий пакет послуг.

Часті питання

 • Яка вартість перевезення?

  Вартість переїзду становить від 300грн

 • Як замовити послугу?

  За номерами телефонів 073-40-10-228 та 096-40-10-228

 • Чи є у вас вантажники?

  Так, в команді є професійні вантажники

Також читайте: