Грузове таксі
Консультація

Професійні грузові перевезення

Львів та околиці

Професійні грузові перевезення починаються із констультації та індивідуальної підборки: машини, кількості гружчиків, додаткового обладнення(інструменту), пакувальних матеріалів(при необхідності) і часу(також враховуються затори на дорогах). Тільки в такому порядку ми гарантуємо Вам якісний, швидкий і оптимальний по ціні сервіс.

Переїзд любої складності

від 300грн

 • Розборка мебелі
 • Пакування
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Зборка мебелі
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Доставка будматеріалів

від 350грн

 • Швидка доставка
 • Знижки на матеріали
 • Погрузка
 • Доставка
 • Розгрузка
 • Перенесення
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Вивіз будівельного сміття

від 400грн

 • Розборка габаритних речей
 • Cортування сміття
 • Погрузка
 • Прибирання
 • Вивіз сміття
 • Здача металолому
 • Знижка 10%(якщо дзвінок через сайт)
 • ...
Детальніше

Вивіз сміття у Львові

Вивіз будівельного сміття Львів. Відповідальність за відходи від проведених робіт, несуть мешканці. Однак, згідно з прийнятими правилами, на прибудинкові контейнерні майданчики можна вивозити лише побутове сміття. Через нові правила переробки відходів, вивіз будівельного сміття у Львові стало складним завданням, впоратись з яким допоможе наша компанія.

Це пов'язано також з тим фактом, що дана категорія відходів характеризується потенційно небезпекою для оточуючих і потребує відповідного догляду.

Що входить в категорію будівельного сміття

вивіз сміття львів

До даної категорії відносять залишки матеріалів, що утворилися в процесі демонтажу:

Незалежно від площі ремонту приміщення, обсяг відходів завжди великий. Тому простіше відразу замовити вивіз сміття у нас, а не займатися брудною і витратною за часом роботою самому. Це дозволить заощадити сили і оперативно навести порядок на об'єкті.

Як ми працюємо

вивіз будівельного сміття львів

Ми займаємся збором і вивезенням будь-яких обсягів будівельного сміття після косметичного або капітального ремонту з подальшою його утилізацією. У нашому арсеналі контейнера різних розмірів, а також парк спецтехніки, що дозволяє надати замовнику оптимально вигідні умови.

Робота проходить у кілька етапів:

Вивезення будівельного сміття Львів :: Переваги співпраці

Прибирання будівельного сміття - важка праця, яка під силу тільки професійним вантажникам. Якщо у вас немає досвіду проведення подібних робіт, не нехтуйте допомогою грамотних підрядників, інакше збиральні процедури затягнуться на тривалий період.

Наші переваги очевидні:

Маєм десятирічний досвід послуг зі збирання, подальшої утилізації побутових відходів, будівельного сміття, мотлоху у львові та області. Штатні співробітники фірми підтримують високі стандарти обслуговування по позбавленню від ТПВ, що стали непридатними: застарілі меблі, побутова, офісна техніка, непотрібні речі і будівельні відходи.

Поставлену задачу вивезення старих меблів з приватного сектора, квартири, офісу робочі виробляють своєчасно, в заздалегідь обумовлені строки, згідно з підписаною угодою. Всі етапи виконання замовлення проходять з належною акуратністю, увагою до чужого майна і житла. Керівництво компанії гарантує чесність, порядність, фінансову прозорість при розрахунках вартості послуг. До переваг компанії відносять:

Оперативне реагування при цілодобовому обслуговуванні

З огляду на зайнятість клієнтів, фірма пропонує вивезення старих, застарілих, раритетних меблів в будь-який зручний час доби. Наявність власного, справного автопарку техніки, продумані, перевірені логістичні маршрути дозволяють якісно виконувати взяті на себе зобов'язання. До послуг замовників сміттєвози з контейнерами, автомобілі: Газель, ЗІЛ бункеровоз, МАЗ і КАМАЗ мультиліфт, гусеничний екскаватор, навантажувач. Щодня, перед виходом в рейс, весь транспорт проходить техогляд, виключаючи затримку через поломки машини.

Налагоджені процеси сервісного обслуговування

вивіз сміття львів ціна

Водії мають водійські права необхідної категорії і ліцензії на управління технікою. Ввічливі, відповідальні, пунктуальні вантажники організовують вивезення старих, зламаних меблів. При необхідності буде здійснено демонтаж меблів: диванів, шаф, буфетів, крісел, тумбочок, інших меблевих конструкцій, з подальшим винесенням, вантаженням габаритного сміття.

Вам не буде потрібно шукати вантажників або облаштовану машину, про це подбає наш менеджер. Утримуєм лідируючі позиції на ринку, надаючи оперативне сервісне обслуговування. Диспетчер проконтролює всі етапи виконання вашого замовлення, з моменту подачі заявки, до видачі документів і чеків.

Своєчасна подача техніки, грамотний, ввічливий персонал, включаючи менеджерів, водіїв, вантажників дозволяють в повній мірі задовольнити побажання замовника, прописані в договорі.

Вивіз непридатних, старих меблів у Львові - затребуваний у населення вид послуг, що відбувається відповідно до вимог закону, санітарними нормами. Налагоджені бізнес процеси, зручний графік подачі робить сервіс надійним і вигідним, а продумана логістика забезпечує оптимальний маршрут.

Вивіз сміття після демонтажу у Львові

Уповноважені організації регулярно проводять огляд місцевості. І за фактом виявлення твердих комунальних відходів, аварійних, застарілих будівель, які потребують знесення - виносять попередження про приведення території в належний стан. Якщо попередження власником ігнорується, контролююча інстанція має право накласти на фізичну / юридичну особу штраф в рамках адміністративного виробничого процесу. Щоб уникнути штрафних санкцій рекомендовано звернутися в організацію, яка виконає повний цикл робіт по демонтажу будівлі з подальшим вивезенням сміття у Львові.

Вивіз старих вікон

Віконні рами мають свій термін експлуатації. Коли приходить час замінити старі вікна на нові, виникає необхідність в пошуку підрядника, який вивезе демонтовані конструкції. Ні пластикові, ні дерев'яні рами не можна залишати біля сміттєвих контейнерів - такі залишки вважаються будівельним сміттям , їх не забирають на утилізацію разом з твердими побутовими відходами. Надаєм послуги з вивезення вікон після демонтажу. На фахівців можна перекласти всі клопоти, пов'язані з транспортуванням відходів, і швидко навести порядок на відремонтованому об'єкті

Що включає послуга

вивіз будівельного сміття львів ціна

Самостійно займатися вивозом великогабаритного сміття , вікон, балконних блоків не варто. Конструкція великого розміру не влізе в легкове авто, може забруднити чи пошкодити оббивку салону, її складно вантажити і вивантажувати, щоб відвезти на звалище. Простіше замовити послугу у професіоналів і не переживати про якість виконання роботи.

Процедура вивезення сміття після заміни вікон включає:

Крім рам і скла після демонтажу залишається не менше 20-25 кг дрібного сміття, від якого теж потрібно позбутися. Його не можна викинути в сміттєпровід або звичайний контейнер - це загрожує адміністративним штрафом. Тільки звернувшись за допомогою в спеціалізовані компанії, замовник буде впевнений у високій якості і швидкості збиральних робіт.

Чому вигідно співпрацювати з професіоналами

Вивіз сміття після монтажу вікон не входить в обов'язки монтажників. У деяких немає підходящої техніки, у інших прибирання вважається додатковою послугою, і її калькуляція не влаштовує замовників. Саме тому правильним рішенням буде запросити підрядника з боку для прибирання відходів з сходової клітки або двору. У цій дії маса плюсів:

Працівники компанії працюють злагоджено, тому збиральний процес пройде швидко. Вони знають, як поводитися з важкими рамами і крихким склом. Після виносу і завантаження не залишається мотлоху і битого скла. Дерево, скло і пластик йдуть на вторинну переробку.

Вивезення старих вікон компанією у Львові

Хочете замовити вивезення пластикових або дерев'яних рам зі склом або без? Ми довгий час займаємся вивезенням будівельного сміття у Львові і маєм в своєму розпорядженні всі необхідні ліцензії для здійснення діяльності. Наш транспорт має право в'їзду в центр міста, що важливо в плані зручності та економії часу. День і час узгоджується з менеджером, на об'єкт спецтехніка з робочою бригадою прибувають вчасно. Звернувшись до наших фахівців, ви вирішите проблему з вивезенням старих віконних і балконних конструкцій максимально швидко і вигідно.

Вивіз дивану з квартири

Щоденний побутове сміття можна легко викинути в сміттєпровід або спеціальний контейнер, що стоїть на подвір'ї біля будинку. Великогабаритні меблі біля смітника просто так не поставиш. Комунальні служби не займаються вивезенням таких речей, тому позбуватися від старого дивана доведеться самостійно.

Далеко не всім під силу винести з квартири великий важкий диван. Жінки, літні люди, діти з цим точно не впораються. Особливо якщо квартира, з якої потрібно винести мотлох, розташовується на високих поверхах. Щоб проблеми не виникало, скористайтеся послугою вивозу дивана.

Коли потрібен вивезення меблів

Причини позбавлення відживших свій вік меблів різні. За даною послугою варто звертатися в наступних випадках:

Якою б не була причина, вивезення дивана з квартири - завжди проблема. Кому захочеться піднімати важкі речі, ризикуючи травмувати себе або своїх близьких, не витримавши навантаження і впустивши важку ношу? Щоб уникнути неприємних ситуацій, варто звернутися за допомогою до професіоналів - замовити утилізацію.

Що означає утилізація

Позбутися від великих предметів не так-то просто. Розхитаний диван можна просто виставити з квартири до найближчого місця збору сміття. Не варто ризикувати відвозити мотлох на нелегальний звалище або в ліс. Всі ці спроби загрожують адміністративним штрафом .

Непрофесійне вивезення крупного сміття створить безліч проблем вам і оточуючим. Ніжками або металевими деталями можна пошкодити дверні прорізи під'їзду, подряпати стіни, розбити плитку на підлозі. Винос великогабаритних меблів завжди супроводжується шумом, який не сподобається сусідам. Перевезення на звичайному автомобілі у відкритому багажнику також загрожує штрафом.

Довірте вивезення дивана на утилізацію професіоналам. Ми не викинемо ваші старі меблі на звалище, адже такий вчинок завдає шкоди навколишньому середовищу. Дерев'яні деталі, покриті лаком, фарбою, оснащені фурнітурою з різних матеріалів будуть довго розкладатися, псувати природу шкідливими речовинами.

Утилізація включає в себе розбирання дивана, а також подрібнення його деталей. Також він може бути відправлений на переробку, щоб в подальшому стати вторинною сировиною. Замовляючи утилізацію дивана, ви не тільки позбавляєтеся від непотрібного мотлоху - ви допомагаєте навколишньому середовищу.

З чого складається вартість замовлення

Якщо вам необхідно прибрати з дому мотлох, скористайтеся нашою пропозицією. Ми виконуємо замовлення відповідно до вимог законодавства та встановлених санітарних норм. Вивіз старого дивана стоїть не так уже й дорого.

На вартість вашого замовлення вплинуть кілька факторів:

 1. Вид і габарити предмета меблів. Наприклад, кутовий диван більший, ніж стандартні моделі, тому ціна буде вища, адже знадобиться більше зусиль для його ліквідації.
 2. Поверх, з якого потрібно буде винести предмет.
Що ми пропонуємо

Переваги нашої компанії видно відразу:

Часті питання

 • Яка вартість перевезення?

  Вартість переїзду становить від 300грн

 • Як замовити послугу?

  За номерами телефонів 073-40-10-228 та 096-40-10-228

 • Чи є у вас вантажники?

  Так, в команді є професійні вантажники

Також читайте: